Nasza oferta

ZYSK

Klient i jego zysk są naszym priorytetem. W trakcie świadczenia usługi nasz zespół przeprowadza burze mózgów w celu przygotowania wielu możliwych scenariuszy działań dla maksymalizacji zysków Klienta.
Zysk Klienta jest naszym zyskiem. Jesteśmy zorientowani na jasny cel: zwiększenie zysku i stabilizacja jego wzrostu w dłuższej perspektywie czasowej.

OPTYMALIZACJA MARKETINGU

Oferujemy Klientom usługi doradztwa z zakresu optymalizacji strategii marketingowych a także wskazujemy dodatkowe nietypowe źródła zysku.
Nie pobieramy wynagrodzenia za samo doradztwo czy pomoc, lecz liczymy na prowizję ze wzrostu zysku osiągniętego dzięki naszej pracy. Oczywiście, Klient może wybrać inną formę zapłaty, lecz zwykle za pierwszym razem, gdy Klient nie jest pewny naszych umiejętności zachętą jest fakt, że jeśli nasze porady i strategie okażą się nieinteresujące, Klient nie będzie musiał zapłacić nam za poradę, z której nie skorzystał.

NOWE MEDIA

Zajmujemy się głównie kwestią wykorzystania nowych mediów dla wzmacniania marki, kreowania nowych kanałów sprzedaży i kontaktów z Klientami.

Szczególnie mocno wspieramy Klientów, których strategia biznesowa przewiduje dostarczanie produktów dobrej jakości, z których zadowoleni będą konsumenci. Posiadamy autorskie rozwiązania dotyczące promocji towarów i usług wysokiej jakości a także gotowe schematy obniżania bariery nieufności dla nowych marek i firm, które chcą zadebiutować na rynku produktów jakościowych.

BRAND PROTECTION / DOMAIN.SAFETY

W ramach swych usług oferujemy usługi związane z ochroną marki zwłaszcza w nowych mediach. Na zlecenie Klienta możemy podjąć się usługi odzyskania domeny internetowej zawierającej w adresie znaki układające się na podobieństwo znaku towarowego (słownego lub słowno-graficznego). Usługa jest bezpłatna o zlecenie się nie powiedzie. W przypadku pozytywnego zrealizowania zlecenia, opłaty kształtują się od 4500 do ok. 25000 zł netto w zależności od trudności związanych z prowadzeniem spraw dla danej domeny oraz od wartości samej domeny (doliczamy 5% wartości rynkowej danej domeny). Końcowa gwarantowana cena jest zawsze wyliczana przed podjęciem się zlecenia i ewentualne koszta dodatkowe są pokrywane w całości z budżetu ProfitAdvisor, tak więc Klient z góry wie ile zapłaci za usługę (i to tylko, gdy zakończy się ona sukcesem).
Nasza skuteczność przekracza 92%, a wszystko za sprawą naszych specjalistów z zakresu prawa, negocjacji i mediacji przedsądowych. Bardzo ważnym aspektem w tego typu usługach jest także rzetelnie przeprowadzony wywiad sytuacji prawnej posiadacza praw do domeny.
Dodatkowo oferujemy usługę ochrony już posiadanych domen. Usługa DomainSafety jest skierowana do abonentów szczególnie wartościowych domen, którzy chcą mieć pewność, że ich domena nie wygaśnie z powodu błędu czy zapomnienia. Koszt usługi to zaledwie 500 zł netto za pierwszy rok i 250 zł za każdy następny (umowa na okres min. 5 lat).
Zapraszamy do kontaktu firmy zainteresowane naszymi usługami.

ŚWIEŻE INNOWACYJNE PODEJŚCIE

Nie zatrudniamy marketingowców i specjalistów od reklamy, lecz naukowców, filozofów, myślicieli, artystów i ludzi, którzy często nie mieszczą się w ramach standardowego szufladkowania. Dlatego nasz Klient może mieć pewność, że otrzyma od nas usługę świeżą i innowacyjną.

OPINIOWANIE STRATEGII MARKETINGOWYCH

Klient może wykorzystywać nasz potencjał także do opiniowania strategii przygotowanych przez inne „zwykłe” agencje reklamowe.